Historia Hufca Lubliniec

Harcerstwo to nie jest coś, co się umie, ale to jest coś czym się jest.

enfrdeitptrues

Komisja Historyczna Hufca Lubliniec

Drugie spotkanie Komisji Historycznej Hufca

W niedzielę 25 czerwca, odbyło się drugie w tym roku spotkanie Komisji Historycznej Hufca Lubliniec (kolejne jeszcze tego lata:)). Oprócz zreferowania działań bieżących, nowości pojawiających się na stronie poświęconej historii Hufca Lubliniec, oraz analizie ostatnich wydarzeń zorganizowanych przez KHH - czyli Harcerską Noc w Muzeum oraz 95 rocznicę wkroczenia 74pp do Lublińca, KHH podjęła dwie ważne uchwały (wszystkie jednomyślnie:)). Pierwsza dotyczyła nadania Komisji Historycznej imienia druhny Krystyny Rożniewskiej, która w naszych Hufcu przez wiele lat była przewodniczącą KKH. Zaś druga, to przygotowanie projektu obchodów 95 rocznicy powstania Hufca Lubliniec, który będzie obchodzony w 2018r. i zaproponowanie Komendzie Hufca Lubliniec by powierzyła to zadanie KHH.

khh2017czerwiec