Komisja Historyczna Hufca Lubliniec

Wrześniowe spotkanie Komisji Historycznej Hufca

Podczas wrześniowego spotkania Komisji Historycznej Hufca im. druhny Krystyny Rożniewskiej, nie zabrakło wielu ciepłych i przyjemnych wspomnień:) Po raz pierwszy pojawiła się też gitara - i piosenki harcerskie, oraz postanowienie stworzenia międzypokoleniowego śpiewnika harcerskiego:)

komisjhistoryczna2017tghy345

Komisja miała także przyjemność spotkać się z druhem Andrzejem Rożniewskim. Podczas spotkania został zaktualizowany plan na obecny rok, oraz przedstawiony na rok kolejny. Najważniejszymi zadaniami jakie stoją przed KKH są bez wątpienia wyzwania związane z publikacją historii naszego Hufca na łamach "Ziemi Lublinieckiej", organizacja II Lublinieckiej Nocy Muzeów w maju 2018r. oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej harcerzom i harcerkom naszego Hufca, którzy zginęli w czasie II wojny światowej, na Placu Golasia, również w maju 2018r.

komisjhistoryczna2017tghy3452