Wojewódzki Festiwal Piosenki Harcerskiej w Knurowie 2020

20 lutego 2020r. w Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach odbył się zorganizowany przez Chorągiew Śląską, Hufiec Ziemii Gliwickiej i Stowarzyszenie Ruchu Harcerskiego „Czuwaj” - I Wojewódzki Festiwal Piosenki Harcerskiej. Uczestnicy konkursu startowali w trzech kategoriach: soliści z akompaniamentem, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry a cappella i chóry z akompaniamentem.

W kategorii soliści z akompaniamentem w grupie wiekowej: szkoły średnie startowała między innymi: druhna Zuzanna Pradela (której akompaniował na gitarze druh Błażej Widera). Druhna Zuzia wykonała piosenkę "Zostanie tyle gór...". I ... zajęła I miejsce:)

zuziawidera20202sss

Gala wręczenia nagród - miała się odbyć podczas koncertu finałowego zorganizowanego z okazji 100 rocznicy ZHP - 24 kwietnia 2020r. Niestety z powodu pandemi wirusa - nie odbyła się.

Na podstawie: